درباره ما

سخن مدیرعامل: 
خداوند منان را شاکریم که توفیق خدمت به هموطنان عزیز را به ما اعطا نموده است. امیدواریم با ارائه خدمات متنوع، سریع و آسان در چارچوب قوانین و مقررات، رضایت مندی حداکثری مشتریان محترم را فراهم آوریم.
شرکت خدمات ارزی و صرافی گردشگری، با جذب نیروهایی مجرب، سالم و توانمند و داشتن کارگزاران معتمد بین المللی، سعی دارد با سایر صرافی‌های بانکی در انجام خدمات ارزی مجاز و با شعار ارتقاء كيفيت خدمت‌رسانی و افزایش رضايت مشتريان، رسالت خويش را انجام دهد.
اميد است با اتكال به خداوند سبحان، حمایت سهامداران، پشتیبانی مدیران عالی بانک گردشگری و همراهي همكاران عزیز، نقش موثرتري را در اعتلاي اهداف سازمانی خویش، داشته باشیم.

 

تاریخچه: 
شرکت خدمات ارزی و صرافی گردشگری (سهامي خاص) در تاريخ ۱۷/۰۳/۱۳۹۵ تحت شماره ۴۹۲۹۵۳ در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری شهر تهران به ثبت رسيده و همچنین به موجب مجوز شماره ۲۶۹۸۸۱ مورخ ۱۳۹۵/۰۸/۲۴ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اجازه فعالیت شرکت صرافی را دریافت نموده است. مرکز اصلی شرکت در تهران، میدان فردوسی، طبقه همکف برج تجارت جهانی واقع می باشد.

 

خدمات و موضوع فعاليت:

 

بیانیه مأموریت:
شرکت خدمات ارزی و صرافی گردشگری، با اتکال به خدا و به سرمایه انسانی کارآمد، متخصص، سالم و با در نظر گرفتن نیازهای حال و آتی ذینفعان، ضمن تاکید بر حمایت از حقوق سهامداران و افزایش رضایت مشتریان، خلق ارزش می نماید.
شرکت خدمات ارزی و صرافی گردشگری، سعی دارد با نگرشی نوآورانه و به کارگیری استانداردها و فناوری‌های روز دنیا و با ارائه خدمات سریع و بهینه و ارزش‌آفرینی برای مشتریان، حضوری مؤثر در بازارهای داخلی، منطقه ای و جهانی داشته باشد و خود را موظف می داند با عملکرد دقیق و مؤثر سهمی در اوج گیری برند بانک خود داشته باشد.

 

چشم انداز :
شرکت خدمات ارزی و صرافی گردشگری، با حضور مؤثر و دائمی در بازار و با هدف رسیدن به قله صرافی ها، ماندن و درخشیدن را سر لوحه خود قرار داده است و از هم اکنون به دنبال افزایش رضایت مشتریان و تحسین سهامداران خود در دنیای کسب و کار صرافی ایفای نقش نماید.

 

اهداف :

 

اعضای هیات مدیره:

  1. جناب آقای تورج کاکوند – رییس هیئت مدیره
  2. جناب آقای رضا عدالتی صداقت – مدیر عامل
  3. جناب آقای حسین ثابتی – نائب رئیس هیئت مدیره
  4. جناب آقای مهیار فرخیانی – عضو هیئت مدیره