درباره ما

سخن مدیرعامل: خداوند منان را شاکریم که توفیق خدمت به هموطنان عزیز را به ما اعطا نموده است. امیدواریم با ارائه خدمات متنوع، سریع و آسان در چارچوب قوانین و مقررات، رضایت مندی حداکثری مشتریان محترم را فراهم آوریم. شرکت خدمات ارزی و صرافی گردشگری، با جذب نیروهایی مجرب، سالم و توانمند و داشتن کارگزاران معتمد بین المللی، سعی دارد با سایر صرافی‌های بانکی در انجام خدمات ارزی مجاز و با شعار ارتقاء کیفیت خدمت‌رسانی و افزایش رضایت مشتریان، رسالت خویش را انجام دهد. امید است با اتکال به خداوند سبحان، حمایت سهامداران، پشتیبانی مدیران عالی بانک گردشگری و همراهی همکاران عزیز، نقش موثرتری را در اعتلای اهداف سازمانی خویش، داشته باشیم.

تاریخچه: شرکت خدمات ارزی و صرافی گردشگری (سهامی خاص) در تاریخ ۱۷/۰۳/۱۳۹۵ تحت شماره ۴۹۲۹۵۳ در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری شهر تهران به ثبت رسیده و همچنین به موجب مجوز شماره ۲۶۹۸۸۱ مورخ ۱۳۹۵/۰۸/۲۴ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اجازه فعالیت شرکت صرافی را دریافت نموده است.

خدمات و موضوع فعالیت

۱.

فعالیت صرافی شامل؛ خرید و فروش نقدی ارز، مسکوک طلای ضرب شده توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

۲.

انجام عملیات مربوط به حواله های ارزی از طریق بانک‌ها و موسسات اعتباری غیر بانکی مجاز داخلی

۳.

ارایه خدمات ارزی برون مرزی از طریق کارگزاران در چارچوب قوانین و مقررات ارزی

بیانیه مأموریت:

شرکت خدمات ارزی و صرافی گردشگری، با اتکال به خدا و به سرمایه انسانی کارآمد، متخصص، سالم و با در نظر گرفتن نیازهای حال و آتی ذینفعان، ضمن تاکید بر حمایت از حقوق سهامداران و افزایش رضایت مشتریان، خلق ارزش می نماید. شرکت خدمات ارزی و صرافی گردشگری، سعی دارد با نگرشی نوآورانه و به کارگیری استانداردها و فناوری‌های روز دنیا و با ارائه خدمات سریع و بهینه و ارزش‌آفرینی برای مشتریان، حضوری مؤثر در بازارهای داخلی، منطقه ای و جهانی داشته باشد و خود را موظف می داند با عملکرد دقیق و مؤثر سهمی در اوج گیری برند بانک خود داشته باشد.

 

چشم انداز :

شرکت خدمات ارزی و صرافی گردشگری، با حضور مؤثر و دائمی در بازار و با هدف رسیدن به قله صرافی ها، ماندن و درخشیدن را سر لوحه خود قرار داده است و از هم اکنون به دنبال افزایش رضایت مشتریان و تحسین سهامداران خود در دنیای کسب و کار صرافی ایفای نقش نماید.

اهداف

۱.
ایجاد شبکه کارگزاری امن و سریع
۲.
خدمت رسانی مطلوب به مشتریان
۳.
برندینگ
۴.
مدیریت اقتصادی منابع و مصارف
۵.
شناسایی و جذب مشتریان
۶.
بهبود و افزایش بهره وری

اعضای هیئت مدیره

رئیس هیئت مدیره

سرکار خانم آقایی

مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره

جناب آقای منوچهر زمانی فریزهندی

عضو هیئت مدیره

جناب آقای مجید محمودی

عضو هیئت مدیره

جناب آقای مقداد میر حبیبی

عضو هیئت مدیره

سرکار خانم ایرانپور