درباره ما

سخن مدیرعامل: خداوند منان را شاکریم که توفیق خدمت به هموطنان عزیز را به ما اعطا نموده است. امیدواریم با ارائه خدمات متنوع، سریع و آسان در چارچوب قوانین و مقررات، رضایت مندی حداکثری مشتریان محترم را فراهم آوریم. شرکت خدمات ارزی و صرافی گردشگری، با جذب نیروهایی مجرب، سالم و توانمند و داشتن کارگزاران معتمد بین المللی، سعی دارد با سایر صرافی‌های بانکی در انجام خدمات ارزی مجاز و با شعار ارتقاء کیفیت خدمت‌رسانی و افزایش رضایت مشتریان، رسالت خویش را انجام دهد. امید است با اتکال به خداوند سبحان، حمایت سهامداران، پشتیبانی مدیران عالی بانک گردشگری و همراهی همکاران عزیز، نقش موثرتری را در اعتلای اهداف سازمانی خویش، داشته باشیم.

تاریخچه: شرکت خدمات ارزی و صرافی گردشگری (سهامی خاص) در تاریخ ۱۷/۰۳/۱۳۹۵ تحت شماره ۴۹۲۹۵۳ در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری شهر تهران به ثبت رسیده و همچنین به موجب مجوز شماره ۲۶۹۸۸۱ مورخ ۱۳۹۵/۰۸/۲۴ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اجازه فعالیت شرکت صرافی را دریافت نموده است.

خدمات و موضوع فعالیت

۱.

فعالیت صرافی شامل؛ خرید و فروش نقدی ارز، مسکوک طلای ضرب شده توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

۲.

انجام عملیات مربوط به حواله های ارزی از طریق بانک‌ها و موسسات اعتباری غیر بانکی مجاز داخلی

۳.

ارایه خدمات ارزی برون مرزی از طریق کارگزاران در چارچوب قوانین و مقررات ارزی

بیانیه مأموریت:

شرکت خدمات ارزی و صرافی گردشگری، با اتکال به خدا و به سرمایه انسانی کارآمد، متخصص، سالم و با در نظر گرفتن نیازهای حال و آتی ذینفعان، ضمن تاکید بر حمایت از حقوق سهامداران و افزایش رضایت مشتریان، خلق ارزش می نماید. شرکت خدمات ارزی و صرافی گردشگری، سعی دارد با نگرشی نوآورانه و به کارگیری استانداردها و فناوری‌های روز دنیا و با ارائه خدمات سریع و بهینه و ارزش‌آفرینی برای مشتریان، حضوری مؤثر در بازارهای داخلی، منطقه ای و جهانی داشته باشد و خود را موظف می داند با عملکرد دقیق و مؤثر سهمی در اوج گیری برند بانک خود داشته باشد.

 

چشم انداز :

شرکت خدمات ارزی و صرافی گردشگری، با حضور مؤثر و دائمی در بازار و با هدف رسیدن به قله صرافی ها، ماندن و درخشیدن را سر لوحه خود قرار داده است و از هم اکنون به دنبال افزایش رضایت مشتریان و تحسین سهامداران خود در دنیای کسب و کار صرافی ایفای نقش نماید.

اهداف

۱.
ایجاد شبکه کارگزاری امن و سریع
۲.
خدمت رسانی مطلوب به مشتریان
۳.
برندینگ
۴.
مدیریت اقتصادی منابع و مصارف
۵.
شناسایی و جذب مشتریان
۶.
بهبود و افزایش بهره وری

اعضای هیئت مدیره

رئیس هیئت مدیره

آقای حسین ثابتی

مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره

جناب آقای منوچهر زمانی فریزهندی

عضو هیئت مدیره

خانم فروغ ازغدی خراسانی

عضو هیئت مدیره

جناب آقای مقداد میر حبیبی

عضو هیئت مدیره

سرکار خانم صدف ایرانپور